Domů  /  Služby

Služby

S naší podporou dokážete svou nemovitost prodat výhodněji a rychleji, díky online inzertnímu systému bude Vaše nabídka vidět.

Zajišťujeme zprostředkování prodeje i koupě nemovitostí, převod členských práv a povinností družstevních bytů, pronájem bytů, domů, komerčních objektů, kancelářských prostor a jiných nemovitostí.

Pro prodávající

Zprostředkováváme

  • prodej nemovitostí – bytů v osobním vlastnictví, rodinných domů, pozemků, komerčních a rekreačních objektů atd., včetně přepisu na příslušném katastrálním úřadu
  • prodej zadlužených nemovitostí - vyplacení exekucí, zástav a ostatních závazků
  • výkup nemovitostí
  • převod členských práv a povinností k družstevním bytům
  • pronájem bytů, rodinných domů, pozemků, komerčních a rekreačních objektů, kancelářských a jiných prostor
  • při zprostředkování prodeje zajišťujeme bezplatný servis a zaručujeme serióznost a diskrétnost
Tržní ocenění

Profesionální stanovení tržní ceny nemovitosti je základním předpokladem úspěšného prodeje. Naše zkušenosti, znalost lokality a rozsáhlá databáze realizovaných prodejů nám umožňuje vypracovat kvalitní ocenění a výrazně tak zlepšit podmínky.

Reklama a prezentace

Nastavíme propagaci na internetu s uveřejněním profesionálních fotografii Vaší nemovitosti.

Efektivní prohlídky

Provedeme předvýběr vhodných klientů z naší databáze i z řad zájemců z inzerce.

Smlouvy

Zabezpečíme bezchybný průběh provedení rezervační smlouvy, včetně složení blokovacího rezervačního poplatku a následně vyhotovení kupní smlouvy (smlouvy o smlouvě budoucí), která je klíčovým dokumentem obchodní transakce. Vše připravíme ve spolupráci s našimi právníky.

Katastr nemovitostí

Zajistíme vklad kupní ceny do advokátní úschovy a podáme vklad do katastru nemovitostí, případně předložíme družstvu.

Uvolnění prodejní ceny

Vyřídíme uvolnění kupní ceny u uschovatele a veškeré navazující dokumenty.

Převod a předání nemovitosti

Předáme nemovitost, pomůžeme s převody energií a poradíme s daňovými povinnostmi, které souvisejí s prodejem nemovitosti.

Čerpání Hypotéky, Nebo Půjčky

Využijte našich služeb a získejte hypotéku, nebo půjčku se zvýhodněnými podmínkami. Dohodneme za vás kompletní řešení čerpání úvěru.

Provedeme za vás propočet vašich finančních možností, vybereme co nejoptimálnější financování a nejvhodnější peněžní ústav.Budeme vám asistovat po celou dobu čerpání.

Všechny tyto služby zajišťujeme prostřednictvím certifikovaného finančního poradce.

Pro Kupující

Při podrobném rozhovoru probereme, co přesně hledáte. Identifikujeme Vaše potřeby, preference, požadavky na dopravní dostupnost i občanskou vybavenost a stanovíme finanční limity a zadáme poptávku do systému.

Prohlídky nemovitostí

Návštěvy naplánujeme co nejefektivněji, aby Vám termíny vyhovovaly a měli jste dost času na každou prohlídku.

Technická inspekce nemovitosti

Posoudíme technický stav objektu, pokud o to budete mít zájem.

Smlouvy

Dojednáme Vám nejvhodnější možné podmínky a zabezpečíme bezchybný průběh i provedení rezervační smlouvy. Zajistíme advokátní úschovu rezervačního poplatku. Připravíme smlouvy o smlouvě budoucí kupní, kupní smlouvu i úschovu kupní ceny.

Financování

Seženeme všechny potřebné dokumenty pro Vaši hypotéku/úvěr nebo nabídneme financování se zvýhodněnými podmínkami. Dohodneme za vás kompletní řešení čerpání úvěru.

Provedeme za vás propočet vašich finančních možností, vybereme co nejoptimálnější financování a nejvhodnější peněžní ústav. Budeme vám asistovat po celou dobu čerpání.

Všechny tyto služby zajišťujeme prostřednictvím certifikovaného finančního poradce

Převod a předání nemovitosti

Předáme nemovitost, pomůžeme s převody energií a poradíme s daňovými povinnostmi, které souvisejí s prodejem/nabytím nemovitosti.